tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

Taniec

Zajęcia taneczne ze szkołą tańca

FAST-STEP

 

Zapraszamy wszystkie dzieci od 6 roku życia do rozpoczęcia przygody z nową formą taneczną – Commercial Dance- połączenia hip-hopu, funky, jazzu, video clip i formacji tanecznej.

To szansa na to, aby dziecko rozwijało swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Zajęcia mają umożliwić dzieciom opanowanie podstaw technicznych i artystycznych tajników poznawanych przez nie tańców, pozytywne ukierunkować nadmiar energii, usprawnić koordynację ruchową, poprawić procesy przyswajania wiedzy, wyrobić umiejętność koncentracji uwagi, wewnętrznej dyscypliny oraz umiejętność pracy indywidualnej nad sobą i współpracy ze współpartnerem/-ką i w grupie. Oprócz samej nauki tańca, zajęcia obejmują również w marginalnym zakresie zabawy rozwijające myślenie, usprawniające koordynację ruchową, refleks, motywujące i zachęcające do pozytywnej rywalizacji.

 

Zajęcia odbywają się w czwartki, godz. 17:00-18:00

 

Zapisy w dniu rozpoczęcia zajęć

 

Płatność za zajęcia u instruktora.

Zajęcia poprowadzi Klaudia Skrzypińska – instruktorka Szkoły Tańca Fast-Step. Tancerka oraz instruktorka hip hopu, tańca nowoczesnego i innych form. Przez lata szkoliła się u choreografów z całego świata, uczestnicząc w wielu warsztatach, m.in. Summer/Winter Dance Intensive, Fair Play Dance Camp, oraz nauka w londyńskiej szkole tańca "Pineapple Dance Studio".

 

 

 

 

 

wydarzenia

XX-lecie zespołu RYTM na XXV Jubileuszowym Finale WOŚP w Wiązownie Już od 20 lat zespoły taneczne działające w Gminnym Ośrodku ...

Sponsorzy

14.08.2020
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.