tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

Fotografia

Zajęcia zawieszone do odwołania

ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE

 

Zajęcia dla różnych grup wiekowych mające na celu naukę oraz pogłębianie  wiedzy na temat fotografii. Zajęcia kształtują wrażliwość, zachęcają do obcowania z naturą oraz do pracy zespołowej i integracji. Dodatkowym atutem zajęć jest organizacja plenerów fotograficznych na terenie Gminy Wiązowna. Zajęcia fotograficzno filmowe obejmują zagadnienia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne, pracę studyjną i plenerową oraz wystawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki fotografii cyfrowej i filmowania. Portret, pejzaż, fotografia uliczna, reportaż, animacja poklatkowa oraz fotografia artystyczna to tylko wybrane tematy, nad którymi sekcja pracuje w trakcie zajęć.

 

Warsztaty prowadzi Krystian Herncisz montażysta i operator kamery z blisko 20-letnim doświadczeniem. Dyplomowany plastyk o specjalizacji montaż filmowy i telewizyjny. Kilkuletnia praca dla TVP WOT oraz późniejszego TVP3. Bogaty dorobek doświadczenia zawodowego przy realizacji wielu programów telewizyjnych. Od 2006 zarządza działalnością związaną z produkcją filmów dokumentalnych i reporterskich. Od 2007 roku prowadzi zajęcia w GOK w Wiązownie oraz liczne warsztaty filmowe i fotograficzne.

 

Zajęcia chwilowo zawieszone

Zapisy tel.: (22) 780-41-79

 

Odpłatność 40 zł za miesiąc

Opłaty za zajęcia należy dokonywać przelewem na konto bankowe BS Otwock, Oddział Wiązowna 52 8001 0005 2003 0020 1717 0004

 

W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę zajęć, miesiąc i rok należności. 

 

 

 

 

 

**********************************************************************

Przedstawiamy państwu film, który w dość żartobliwy sposób prezentuje atmosferę panującą na zajęciach i tylko fragment zajęć, które odbyły się 2 października 2015 w GOK w Wiązownie. W wyniku "śledztwa dziennikarskiego", które przeprowadziła Klaudia Cardinale Olszewska udało się wiele ustalić.

 

Film z nocnego pleneru fotograficznego - Warszawa 2016 r.

 

 

Film - Ognisko podsumowujące działalność  sekcji fotograficznej Gminnego Ośrodka Kultury (sezon 2016/2017)

 

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY I UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH zadzwoń lub napisz:

instruktor Krystian Herncisz 662 24 00 24, krystian.herncisz@gok-wiazowna.pl

wydarzenia

Wystawa fotograficzna - 03.03.2017 r. W piątek, 3 marca 2017 r., odbyła się wystawa prac uczestników sekcji fotograficznej Gminnego Ośrodka ...

Sponsorzy

28.07.2021
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.