22 sierpnia 2022

Świetlik w gminie Wiązowa 2022

Wydłużamy termin składania wniosków do dnia 22 sierpnia 2022 roku do godziny 16:00!

Realizuj swoje pomysły, działaj wspólnie z sąsiadami. Rób to co lubisz, tam gdzie chcesz!

Ogłaszamy nabór wniosków na realizację projektów w ramach działania „Świetlik”.

"Świetlik" ma na celu włączenie społeczności do aktywnego uczestnictwa w kulturze, sporcie, rekreacji i turystyce oraz do ich współtworzenia.
Pragniemy wspierać aktywnych mieszkańców chcących działać na rzecz lokalnej społeczności, poprzez sfinansowanie oddolnych inicjatyw.

Co zyskasz?

- Ciekawe zajęcia/ kursy/ spotkania/ aktywności wg Twojego pomysłu w wybranej przez Ciebie lokalizacji (Ty decydujesz co będzie się działo,  kto będzie inetruktorem, gdzie będą odbywały się zajęcia).

- Zdobędziesz doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektem.

- Poznasz ciekawych ludzi, zacieśnisz więzi społeczne.

- Cały czas będziesz mógł liczyć na wsparcie i pomoc pracowników GOKu.

- Możesz otrzymać 200 zł za koordynację projektu.

Jaki jest budżet projektu?

W naborze mamy do rozdania 37.500 zł.
Maksymalna kwota wsparcia dla jednego projektu to 2500 zł.

Co mogę zorganizować w ramach projektu?

Koncerty, spektakle teatralne, spotkania, odczyty, wydarzenia o charakterze rocznicowym i historycznym, spotkania i inne wydarzenia o charakterze artystycznym, edukacyjnym i rekreacyjnym; zajęcia sekcji, zespołów zainteresowań  oraz pracowni specjalistycznych; kursy, warsztaty i seminaria; wydarzenia o charakterze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym.

Przykłady: warsztaty robienia makramy, zajęcia nauki jazdy na deskorolce, koncert, spektakl, warsztaty ogrodnicze z wykonaniem nasadzeń

Co mam zrobić?

- Zapoznaj się z regulaminem i pomyśl co chciałbyś zorganizować, jakie potrzeby masz Ty, Twoja rodzina oraz sąsiedzi.

- Napisz wniosek. Wydrukuj i podpisz. Dokumenty złóż do 20.08.22 r. do godz. 16:00 w biurze GOK lub wyślij listownie (szczegóły znajdziesz w Ogłoszeniu o naborze).

- Oczekuj na rozpatrzenie wniosku i podpisanie umowy.

- A teraz działaj! Twórz! Inspiruj społeczność...

Dokumenty do pobrania:

Regulamin: KLIKNIJ