15 czerwca 2021 - 28 sierpnia 2021

Opiekunowie czasu wolnego poszukiwani!

POSZUKIWANY - OPIEKUN CZASU WOLNEGO - WAKACJE BLISKO DOMU 2021

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie poszukuje opiekunów Poszukiwany!

WYCHOWAWCA CZASU WOLNEGO

Marzy Ci się praca pełna wrażeń, zagadek i wyzwań? Mamy coś dla Ciebie!

Poszukujemy osób o otwartym umyśle, które będą: - tajniakami, - śledczymi, - negocjatorami, - koordynatorami, - ratownikami medycznymi, - niepoprawnymi optymistami, - wsparciem duchowym, - animatorami kultury.

Co będziesz robił? - opiekował się grupą 15 dzieci w wieku 6-13 lat, - organizował czas i zabawę, - dbał o bezpieczeństwo, - rozwiązywał spory, - bawił się wspólnie z dziećmi!

Kiedy? Sierpień 2021 (możesz wybrać tygodnie, które będą dla Ciebie najlepsze)

Gdzie? Świetlica w Pęclinie, Świetlica w Kopkach, Świetlica w Izabeli (możesz wybrać lokalizację)

Jak aplikować? wyślij kilka słów o sobie wraz ze zdjęciem (nie musi to być CV) na adres: zapisy@gok-wiazowna.pl

Zapraszamy do wakacyjnego zespołu GOK!

Szczegółowe informacje tel. 22 780 41 79, 22 180 00 41