Malarstwo i rysunek

MALARSTWO I RYSUNEK DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży i dorosłych. Wprowadzają zainteresowanych w arkana sztuki począwszy od takich zagadnień jak kompozycja, perspektywa, światłocień. Przerabiamy rozmaite techniki rysunkowe (ołówek, węgiel, tusz) i malarskie (akwarela, tempera, akryl, olej, pastel), łączymy je, tworzymy kolaże. Każdy uczestnik ma trakcie pracy robione korekty, tak, aby maksymalnie rozwijać swoje pozytywne strony, pokonywać wewnętrzne bariery i czerpać jak najwięcej radości i satysfakcji ze swojej pracy. Prowadzimy rozmowy o kulturze i sztuce poszerzając w ten sposób swoją wiedzę, wymieniając opinie i inspirując się pracą znanych artystów. Organizujemy wystawy prac wykonanych w trakcie zajęć, które dają pogląd na poczynione postępy i są powodem do dumy dla uczestników.

Zajęcia prowadzi Joanna Czubak - absolwentka policealnego studium fotografii artystycznej Studio Sztuki w Warszawie i grafiki warsztatowej na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Aktualnie kontynuuje naukę w podyplomowym Studium Pedagogicznym na warszawskiej ASP. Zajmuje się grafika warsztatową, mozaiką szklaną, rysunkiem, malarstwem, batikiem, fotografią. Brała udział w kilku wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Pracowała m.in. w Fundacji Atelier i w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Z GOK współpracuje od 2011 r.

Zajęcia odbywają się:
czwartek |17:00 - 18:00| młodzież (Przygotowanie do studiów, do egzaminów)
czwartek |18:00 - 19:30| młodzież i dorośli

Opłata za zajęcia - 30 zł miesięcznie - materiały do zajęć uczestnicy kupują we własnym zakresie

Płatność przelewem na konto: BS Otwock, Oddział Wiązowna 52 8001 0005 2003 0020 1717 0004. tytułem: imię i nazwisko uczestnika, nazwa sekcji, miesiąc i rok opłaty