GOK /

O nas

"Niewielu ludzi potrafi zrozumieć sztukę i sport we wszystkich ich wymiarach. Są oni pełni nietypowych fragmentów, które mogą budzić nasze zdziwienie lub niesmak. Potrafimy jednak docenić samą ideę sztuki i jej wpływ na naszą kulturę. Ponadczasowe dzieła sztuki rozbudzają naszą wyobraźnie i inspirują do twórczego działania. Dzięki rezultatom pracy sławnych artystów kultura może wciąż iść do przodu, nawet jeśli czasami skręca w dość dziwne uliczki. Podobnie jest ze sportem. Trening buduje wewnętrzne wartości. Wzmacnia. Uczy szacunku i wiary w własne możliwości."

Ten piękny cytat pomaga zrozumieć cel naszej pracy.
Jesteśmy Gminnym Ośrodkiem Kultury. Pracujemy z dziećmi,
młodzieżą i dorosłymi od lipca 2007r.
Rozwijamy pasje, pomagamy przekraczać własne słabości, pracować nad sobą i twórczo spędzać wolny czas. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Nasi instruktorzy dokładają wszelkich starań,
aby zajęcia spełniały państwa oczekiwania.
O naszym zaangażowaniu i ogromnej przyjemności z tego co robimy,
świadczą osiągnięcia naszych podopiecznych.
Zatem jeśli lubisz tańczyć, śpiewać, rysować, masz zdolności manualne,
chcesz grać w zespole muzycznym lub masz inne uzdolnienia i zainteresowania

Przyjdź do nas!

Czekamy na Ciebie…