tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Dzień Kobiet Wiejskich z przymrużeniem oka, 18.10.2019 r.

Dzień Kobiet Wiejskich ma już dwunastoletnią tradycję. Święto zostało ustanowiona przez ONZ w 2007 roku. Warto tę tradycję pielęgnować szczególnie, że w sferze kultury ludowej mamy się czym chwalić. Z tej okazji zorganizowano obchody Dnia Kobiet Wiejskich. To kobiece jesienne święto obchodzone jest 15 października. W Gminie Wiązowna oficjalne obchody odbyły się 18 października w Domu Kultury w Woli Karczewskiej.

Dzień Kobiet Wiejskich - spędziliśmy w doborowym towarzystwie. Gwiazdami wieczoru były Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska oraz Emilia Krakowska. Panie pełne wigoru i energii bawiły anegdotami, piosenkami, żartami. Wieczór mimo, że jesienny, mijał w niezwykle gorącej atmosferze - a wszystko za sprawą programu kabaretowego "Old spice girls - babski kabaret".

Chętni mogli nabyć książkę autorstwa Lidii Stanisławskiej. Publikacja pt. "Anegdoty" z dedykacją dla czytelników powędrowała także do Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna.

Było kobieco i wesoło. Sala Domu Kultury była wypełniona po brzegi. Na występ przybyło ponad 100 kobiet z Gminy Wiązowna i okolic.

Dzień Kobiet Wiejskich 2019 (1)
Dzień Kobiet Wiejskich 2019 (2)
Dzień Kobiet Wiejskich 2019 (3)
Dzień Kobiet Wiejskich 2019 (4)
Dzień Kobiet Wiejskich 2019 (5)

Sponsorzy

01.01.2009
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.