tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

26 marca 2018 19:00

Wystawa Fotograficzna

 

Sekcja fotograficzna Gminnego Ośrodka Kultury rozpoczęła przygotowania do wystawy fotograficznej, która odbędzie się 26 marca 2018 roku o godz. 19:00 w GOK w Wiązownie.

Wystawę patronatem honorowym objął Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny. 


Sekcja Fotograficzna Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie działa od 2007 roku. Jedenaście lat to już bogata historia oraz duży dorobek. Swoimi działaniami sukcesywnie dzielimy się poprzez media i prasę lokalną, aby zachęcać mieszkańców do realizowania swoich pasji, a w szczególności fotografii.
 

Ostatnia wystawa miała miejsce w marcu 2017 roku. Od tego czasu odbyły się liczne plenery lokalne, które pozwoliły uczestnikom na bliższe poznanie piękna i uroków swojej małej ojczyzny. Fotografowie mogli uchwycić przyrodę oraz architekturę Powiatu Otwockiego i Gminy Wiązowna. Grupa brała udział w plenerze wyjazdowym. Uczestnicy sekcji uchwycili w swoich kadrach najciekawsze miejsca Krakowa. Poza plenerami na cyklicznych zajęciach uczestnicy pracowali z fotografią portretową oraz realizowali reportaże z lokalnych wydarzeń kulturalnych. Dzięki takiej bogatej różnorodności tematów każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wystawa prezentować będzie wybrane fotografie kilkudziesięciu autorów. 

 

Sponsorzy

25.03.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.