gok / aktualności
10 lutego 2017 13:00
Wyniki Konkursu plastycznego 112
Szanowni Państwo,
Poniżej przedstawiamy laureatów Konkursu Plastycznego na "Najciekawszy plakat uwzględniający wiedzę o numerach alarmowych".
Nagrody zostaną wręczone 11 lutego 2017 roku, w Domu Kultury "Nad Świdrem" w Woli Karczewskiej podczas Inauguracji Roku Jubileuszowego OSP Glinianka i OSP Wiązowna. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 16:00, wręczenie nagród około godziny 17:00.
Wpłynęło 268 prac, które oceniało jury 9cio osobowe.
Kategoria "Przedszkole"
I miejsce
Praca zbiorowa przygotowana przez Przedszkolaczków z Przedszkola "Pod stumilowym lasem” z Pęclina
Ania Gasińska
Maja Grzybowska
Jakub Kałowski
Bruno Kuliński
Antoś Kurek
Franek Laskowski
Nikola Lech
Daniel Pazio
Emilia Witan
Alicja Wojdowska
Nina Kabat
Mikołaj Kornatowski
Mikołaj Łapkiewicz
Zosia Majszczyk
Igor Piwek
Hania Pręgowska
Szymon Witan
Julian Strzałkowski
II miejsce
Grzegorz Rozwadowski
Gminne Przedszkole Im. Misia Uszatka
III miejsce
Franio Goźliński
Gminne Przedszkole Im. Misia Uszatka
Kategoria : Klasa „O”
I miejsce
Praca zbiorowa przygotowana przez uczniów ze Szkoły Podstawowej z Malcanowa
Jan Sochan
Bartłomiej Mlącki
Małgoratza Witan
Martyna Bąk
Julia Szymańska
Antonia Trzastka
Antoi Sikorski
Przemek Wiecki
Anita Kopka
Julian Kulmiński
Maja Wieicka
II miejsce
Michał Pawlicki
Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Gliniance
III miejsce
Jan Gołębiowski
Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Gliniance
Kategoria: Klasy I-III Szkoły Podstawowe
I miejsce
Praca zbiorowa przygotowana przez uczniów ze Szkoły Podstawowej z Malcanowa
Sonia Fryszkowska
Konstancja Lech
Lena Kuźniar
Zofia Cacko
Beniamin Kopak
Oleg Kaczyński
Jan Dowalewski
Sebastian Smolak
Malwina Kąkol
Emil Baczewski
II miejsce
Paweł Nejman
Szkoła Podstawowa w Malcanowie
III miejsce
Maria Klimek
Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Gliniace
Kategoria: Klasy IV – VI Szkoły Podstawowe
I miejsce
Natalia Barcicka
Zespół Szkolno – Gimnazjalny Zakręt
II miejsce
Mikołaj Koziński
Zespół Szkolno – Gimnazjalny Zakręt
III miejsce ex aequo
Jarosław Santorek
Szkoła Podstawowa im. W. Witosa W Gliniance
Roksana Stankiewicz
Szkoła Podstawowa im. W. Witosa W Gliniance
Kategoria Gimnazjum
I miejsce
Marta Dziewulska
Gimnazjum z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Gliniance
II miejsce
Adam Pośrednik
Gimnazjum z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Gliniance
III miejsce
Dominik Pawlak
Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Zakręcie
Kategoria Szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce
Izabela Bogudzka
Zespół Szkoł nr 2 im. Marii Curie Skłodowskiej w Otwocku