2 sierpnia 2017 - 30 października 2017

Młodzi przed szansą Projekt BANK

Fundacja Mladiinfo Poland z przyjemnością ogłasza, że w naszej gminie niebawem rusza "PROJEKT BANK", którego celem jest inspirowanie społeczności lokalnej, a zwłaszcza młodzieży w wieku 15-20 lat, w dziedzinie innowacji społecznej oraz przedsiębiorczości!

Jest to świetna okazja dla młodych ludzi, do samodzielnego nawiązania dialogu międzypokoleniowego z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości.

Projekt przewiduje 4 fazy:

Faza I "Konsultacje Społeczne": Podczas posiedzenia Rady Gminy Wiązowna zbiorą się uczestnicy oraz beneficjenci projektu, aby wspólnie zidentyfikować problemy społeczne związane z oświatą, wychowaniem, pomocą społeczną, ochroną i promocją zdrowia, kulturą i sztuką oraz ochroną środowiska.

Faza II "Szkolenie": Uczestnicy wezmą udział w cyklu 8 warsztatów, podczas których doświadczeni specjaliści podzielą się swoją wiedzą z zakresu przedsiębiorczości, innowacji społecznej i zarządzania projektami. Na koniec tej fazy, uczestnicy przygotują 30 pomysłów mających na celu rozwiązanie problemów zauważonych w fazie I.

Faza III "Konkurs": Spośród 30 pomysłów zostanie wybrane 10 najlepszych, które otrzymają mini-grant (1 000zł) na realizację projektu.

Faza IV "Wdrożenie": W trakcie ostatniej fazy uczestnicy, pod okiem organizatorów i specjalistów, dokonają wdrożenia swoich projektów oraz będą nimi zarządzać, wykorzystując zdobytą wcześniej wiedzę i umiejętności.

Termin: 01.08.2017 - 30.10.2017

Organizatorzy: Fundacja Mladiinfo Poland, Urząd Gminy Wiązowna, Fundacja PKO BP

Partnerzy: Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie oraz do dzielenia się tą informacją z potencjalnymi uczestnikami, aby podnieść kwalifikacje i świadomość naszej młodzieży!

Szczegółowe informacje na stronie Internetowej : www.facebook.com/MladiinfoPoland/

Wydarzenie na portalu Facebook:  Młodzi przed szansą Projekt BANK

Rejestracja pod linkiem: LINK

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie jest partnerem Projektu.