tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

17 czerwca 2018 13:00

Jarmark Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności

Zapraszamy do udziału w III Wiązowskim Jarmarku Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności oraz I Jarmarku Produktów Tradycyjnych i Regionalnych „Sójka Bezpiórka”, odbywających się w ramach Święta Gminy Wiązowna – WiązLove.


Jarmark odbędzie się 17 czerwca 2018 r. w godzinach 13:00 – 19:00, na ul. Kościelnej, która z tej okazji zostanie wyłączona z ruchu. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Szczegółowe warunki uczestnictwa określone są w Regulaminie (REGULAMIN - DO POBRANIA).

W ubiegłorocznych edycjach wzięło udział po ok. 50 wystawców. W tym roku, postanowiliśmy rozbudować część kulinarną, tworząc Jarmark Produktów Tradycyjnych i Regionalnych „Sójka Bezpiórka”. Podczas imprezy odbędzie się konkurs na najciekawsze stoisko targowe.

Wiązowna z racji bliskości Warszawy posiada potencjał do promocji produktów (komunikacja ZTM, 30 min samochodem od Warszawy), jednocześnie fakt organizacji dużej imprezy plenerowej – WiązLove (podczas której wystąpią m.in. Kabaret Czwarta Fala, zespół Future Folk, Maleo Reggae Rockers, Świdermajer Orkiestra) również skutecznie ułatwi zapewnienie frekwencji odwiedzających.
Zachęcamy do dołączenia do zgłoszenia materiałów informacyjnych w postaci zdjęć produktów i krótkiego opisu działalności. Prosimy także, o załączenie zgody na bezpłatne wykorzystanie materiałów do celów promocji wydarzenia (zdjęcia zostaną umieszczone na Facebooku).
Serdecznie zapraszamy
Prosimy dostarczyć formularz zgłoszenia (FORMULARZ - DO POBRANIA) osobiście, listownie, pocztą elektroniczną (zapisy@gok-wiazowna.pl), w terminie do 27 maja 2018 r. Odpowiedzi na pytania dot. organizacji Jarmarku udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie pod nr tel. 22 780 41 79.

Koordynator Jarmarku: Katarzyna Jędrzejewska tel. 792 759 668, katarzyna.jedrzejewska@gok-wiazowna.pl

 

 

 


 

 

Sponsorzy

26.05.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.