18 czerwca 2016 12:00 - 19:00

Jarmark Artystów, Rękodzielników i zdrowej żywności

Pragniemy serdecznie zaprosić  do udziału w

I Wiązowskim Jarmarku Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności,

będącym imprezą towarzyszącą Piknikowi Rodzinnemu „WiązLove” w Wiązownie.

Wiązowna jest podmiejską miejscowością znajdującą się w odległości ok 30km od centrum Warszawy. Dynamiczny rozwój i zwiększenie liczby mieszkańców sprawiły, że teren stanowi chłonny rynek zbytu. Zaś klienci są coraz bardziej świadomi wagi estetyki w najbliższym otoczeniu oraz konieczności dbałości o zdrowie swoje i bliskich.

Piknik niemalże od dekady cieszy się rosnącą popularnością, gromadząc setki mieszkańców Gminy Wiązowna oraz sąsiadującej Warszawy. Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie Cleo.

Jarmark odbędzie się 18 czerwca 2016 r. w godzinach 12:00-19:00. Na potrzeby wydarzenia fragment ul. Kościelnej zostanie wyłączony z ruchu. W tym miejscu artyści, rękodzielnicy
oraz producenci i sprzedawcy zdrowej żywności, będą prezentować stoiska ze swoimi produktami.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Szczegółowe warunki uczestnictwa określone są w Regulaminie.

Pragniemy, by Jarmark stał się cykliczną, tętniącą życiem imprezą. Prosimy do rozważenie możliwości  przeprowadzenie pokazu, warsztatów bądź degustacji na terenie stoiska.  Wystawcy deklarujący takową aktywność uzyskają priorytet przy przyznawaniu miejsc.

Zachęcamy do dołączenia do zgłoszenia materiałów informacyjnych w postaci zdjęć produktów i krótkiego opisu działalności. Prosimy także, o załączenie zgody na bezpłatne wykorzystanie materiałów do celów promocji wydarzenia (planujemy opublikowanie na stronie internetowej Katalogu Wystawców).

W czasie Jarmarku zostanie także nagrany mini film dokumentalny, w którym zostaną przedstawieni wystawcy.

REGULAMIN - Dokument do pobrania

KARTA ZGŁOSZENIOWA - wystawca  Pikniku (Wystawcy komercyjni, Sprzedawcy)

KARTA ZGŁOSZENIOWA - wystawca Jarmarku (Artyści, Rękodzielnicy, Producenci zdrowej żywności)

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal www.jarmarki-kiermasz.pl - Dziękujemy za współpracę