3 września 2017 13:00

Dożynki - zaproszenie dla Wystawców rękodzielników

Zapraszamy wystawców do wzięcia udziału w Dożynkach Gminnych w Duchnowie.

Organizatorem Dożynek jest Gminny Ośrodek Kultury, Urząd Gminy Wiązowna oraz Sołectwo Duchnów.

Wystawcy rękodzielnicy mogą prezentować oraz sprzedawać swoje produkty. Zapraszamy do prezentowania swojej działalności wszystkie osoby fizyczne, osoby prawne i inne podmioty, których głównym przedmiotem działalności jest kultura i sztuka ludowa, a także rzemieślnicy i rękodzielnicy, producenci zdrowej żywności. Udział jest BEZPŁATNY.

Dopuszcza się udział wystawców dziedzin pokrewnych, np. producentów naturalnych kosmetyków, poduszek z łuską gryki itp. Zgłoszenia takich wystawców powinny zawierać wskazanie, w jaki sposób działalność wystawcy związana jest z głównym tematem.

Formularz zgłoszeniowy wystawcy przygotowany i dystrybuowany jest przez GOK  za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail). Formularz zgłoszeniowy wystawcy dostępny jest ponieżej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - do pobrania

UWAGA ! Nie przyjmujemy zgłoszeń wystawców komercyjnych !